''Goldphone Jerapi ve Jerapi ll'' Rakipleri ile Birlikte

Goldphone Jerapi ve Jerapi ll 2023 yılında Türkiye ve Dünya da rakipleri ile birlikte olacak !

İstanbul Yelken Kulübü Burhan Kunt salonunda yapılan sponsorluk anlaşması sonrasında Jerapi l Türiye’deki yarışlarda 2023 senesinde Goldphone Jerapi olarak katılacak.

Goldphone; Vodafone, Turkcell ve TürkTelekom satış noktaları devi olarak 2023 sezonununda kısa bir zaman içersinde SportBoats ORC B Türkiye Şampiyonu, Bosphorus Cup Klas 1.cisi ve IRC3/4 Owerall 2.cisi olan Jerapi l ile yollarını birleştirdi.


Yönetim Kurulu Üyesi ve şirket sahibi Sayın  Yılmaz Alper esas amaçlarının Türk Denizciliğine, Yelkenciliğine küçük dahi olsa bir katkı sağlamak ve gençlerin örnek alabileceği spor branşlarına destek olmak olduğunu açıkladı.

Jerapi adına konuşan Robert De Liefde ve Urcun Canel 2023 yılı planlarını açıkladılar.

Godphone Jerapi olarak Türkiye’de IRC ve ORC sınıflarında trofe ve yarışları performanslarını yukarı çekerek yarışacaklarını söylediler.

En büyük sürprizleri ise Jerapi II / yeni bir J80’nin Hollanda da denize indiği ve Avrupa Ülke Şampiyonluklari ile J80 Dünya Şapiyonasında Türk / Hollanda ekibi olarak Uluslararsı yarışlarda olacaklarını açıkladılar.

Milli ve Olimpik sporculardan oluşacak Jerapi II teknesinin ilk yarışı Hollanda’da Frost Bite Cup Championshio ve  Eylül 2023 de İspanya’da Dünya Şampiyonası ile son bulacak.

 

Buna Göre Türkiye’de;

Goldphone Jerapi

 

 

Jerapi ll ise Avrupa ve Dünya’da…

Yorum Yap