Deniz ve Zeynep Şahutoğlu Kardeşler Adına Düzenlenen Anma Kupası

Ülkemizde 6 Şubat Günü meydana gelen deprem felaketinde yaşamlarını yitiren Optimist sporcularımız Deniz ve Zeynep Şahutoğlu kardeşler adına bir Anma Kupası düzenlendi.

Minik yelkenciler TYF Yelken Ligi 2. Ayak Optimist yarışlarının 5. gününde arkadaşları Deniz ve Zeynep kardeşleri anarak  onlar adına yarıştılar.

Yarışlara başlamadan önce bir dakikalık saygı duruşunda bulunulduktan sonra Başkan Özlem Akdurak, aramızdan ayrılan Optimist sporcularımız Deniz ve Zeynep Şahutoğlu kardeşleri bir kez daha anıp yaşamını yitiren sporcularımızın babası Yılmaz Şahutoğlu ile denize çiçek bıraktılar.

TYF Yelken Ligi 2. Ayak Optimist yarışlarının 5. gününde arkadaşları Deniz ve Zeynep Şahutoğlu kardeşler adına düzenlenen Anma Kupası’nda yarışan sporculara ödülleri takdim edildi.

Optimist Junior Özel Ödülü’nde birinci Boran Öden (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), Eren Kaan Erendemir (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi) ve üçüncü Emir Özbek (Teos Yat ve Yelken Kulübü) oldu.

Optimist Junior Genel Kız Özel Ödülü’nde birinci Elif Terece (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi), ikinci Ada Vera Tüfekçi (Heybeliada Yelken ve Su Sporları Kulübü) ve üçüncü İlay İmamoğulları (Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi) oldu.

Optimist Genel Özel Ödülü’nde birinci Sadrihan Suer (B.B. Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi), ikinci Asrın Hepbayraktar (Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi) ve üçüncü Fikret Tacar (Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi) oldu.

Optimist Genel Kız Özel Ödülü’nde birinci Bilge Su Özakar (Samsun Yelken Spor Kulübü), ikinci Yasemin Yıkıcı (Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi) ve üçüncü Derin Bayraktar (Yalıkavak Yelken Spor Kulübü) oldu.

TYF Yönetimi, tüm sporcular, antrenörler ve birçok sporcu ailelerinin katılımı ile sırayla fotoğraflarının önüne karanfiller koyarak, hayatını kaybeden Deniz ve Zeynep Şahutoğlu kardeşleri andılar. 

Türkiye Yelken Federasyonu olarak, hayatını kaybeden Deniz - Zeynep Şahutoğlu kardeşlere ve anneleri Cavide Şahutoğlu’na Allah’tan rahmet, ailelerine ve sevenlerine sabır, İskenderun Yelken Kulübü’ne ve tüm yelken camiamıza tekrardan başsağlığı dileriz.

Kaynak: TYF

Yorum Yap