Eski Logbooklar Dönüşüyor

TUYEP Logbook'larının Yelken Bilgi Sistemine Eklenmesi

Türkiye Yelken Federasyonu Yelken Eğitim Sistemi dijital dönüşümü ile birlikte bütün eğitimler elektronik olarak sertifikalandırılmaktadır. 

Dönüşüm öncesinde eğitim alan kursiyerlerin sertifikaları, Yelken Bilgi Sistemindeki sicil bilgilerine eklenecektir.

Bu kapsamda, kursiyerlerin aşağıda paylaşılan link içerisinde beliritlen alana “sahip oldukları logbookların eğitmen tarafından imzalanmış sertifika sayfalarına ait görsellerini  yükleyerek” başvurmaları gerekmektedir. Her sertifika görseli şu şekilde isimlendirilmelidir. (Örnek Ad-Soyad-TCKimlikNo-(Eğitim Kodu: D1)-Eğitim Merkezinin Adı.jpg)  Sertifika kabul şartlarına uyan kursiyerlerin bilgileri işlendikten sonra  e-posta ile bildirim yapılacaktır. Bildirim yapılan kursiyerler “Kullanıcı adı ve parolaları“ ile Yelken Bilgi Sistemi -YES’e giriş yaparak kariyer bilgilerinde sertifikalarını görebileceklerdir.  

Formun Linki:  https://www.tyf.org.tr/form/logbook

Sadece aşağıdaki şartları taşıyan sertifikalar kabul edilecektir;

  1. Sertifika Eğitmen tarafından kaşelenmiş ve imzalanmış olmalıdır.
  2. Sertifika görselleri doğru bir şekilde isimlendirilmelidir. (Örnek: Ad-Soyad-TCKimlikNo-(Eğitim Kodu: D1)-Eğitim Merkezinin Adı.jpg)
  3. Sertifikalar Jpeg, jpg ya da PDF biçiminde yüklenmelidir.
  4. Sertifikalar düzgün ve okunur bir şekilde TARANMALIDIR. 
  5. Fotoğrafı çekilerek gönderilen vesikalıklar kabul edilmeyecektir. Vesikalıklar şu şekilde isimlendirilmelidir: Örnek Ad-Soyad-TCKimlikNo.jpg

Kaynak: TYF

Yorum Yap

Sosyal Medyada En Çok Bu Hashtag'lerle Arandık!