Federasyon Yönetim Kurulu ile İstanbul Kulüp Başkanları İYK Ev Sahipliğinde Bir Araya Geldi

Türkiye Yelken Federasyonu beşinci olağan toplantısı 08 Şubat 2022 tarihinde İstanbul Yelken Kulübü ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleştirildi. 

 

İki oturum halinde gerçekleştirilen genişletilmiş toplantının ikinci oturumuna İstanbul Kulüplerimizin başkan ve yöneticileri de katılım gösterdiler.

 

Sportif gelişmelerin TYF Sportif Direktörü Tayfun Erey, TYF Yat Sınıf Komitesi çalışmalarının Başkan Alican Turalı, TYF Sportsboat Sınıf Komitesi çalışmalarının Başkan Sinem Ergun, Yerli Üretim ve Planlama Kurulu çalışmalarının Başkan Haluk Suntay, Sağlık Kurulu çalışmalarının Başkan Dr. Zeynep Ayşen Akın tarafından aktarıldığı toplantıda Yelken Eğitim Sistemi –YES’in tanıtımı Başkan Özlem Akdurak tarafından gerçekleştirildi. 

 

Başkan Özlem Akdurak görev süresi sona eren İstanbul Yelken İl Temsilcisi Arif Tamer Dökmeci’ye başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve 2022-24 döneminde Bakanlığımızın onayı sonrası İstanbul İl Temsilcisi olarak görev alması beklenen Ayça Ark’ı da tebrik ederek başarılar diledi.

 

Başkan Özlem Akdurak’ın İstanbul Yelken Kulübü Başkanı Ahmet Kara’ya da nazik ev sahipliği nedeni ile teşekkür etmesi sonrası Federasyon Yönetim Kurulu ve İstanbul Kulüp Başkanları akşam yemeğinde bir araya geldi.

 

Alıntı: TYF

Yorum Yap

Sosyal Medyada En Çok Bu Hashtag'lerle Arandık!