Le Vapeur Magique

İstanbul’un marka değerini yükselten Boğaz'ın siyah incisi Le Vapeur Magique, özel günlerden güzel günlere her zaman yanınızda. İş toplantılarından özel partilere kadar çok geniş bir konseptte hizmet sunan Boğaz'ın siyah incisi misafirlerinden tam not alıyor. Güler yüzlü ve enerjik personeli, kaliteli hizmeti ve hijyenik sunumu ile ezber bozan Le Vapeur Magique ile 2 saat boyunca boğazın tadını çıkarmaya hazır mısınız?

 

Bugünlerde herkes onu konuşuyor. Efsane film Karayip Korsanları’nın Siyah İncisi’nin İstanbul’da ne işi var? soruları sıklıkla soruluyor. Siyah İnci, hangi hatlar arasında çalışıyor diyen bile var. Oysa durum bildiğiniz gibi değil. Ama hiç değil…

İstanbul’un marka değerini artıran “Siyah İnci” Le Vapeur Magique

Boğaz'da dolaşarak herkesin ilgisini çeken siyah vapur, tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Boğaz'ın Siyah İncisi ünvanlı Le Vapeur Magique adlı vapurun hikayesi şöyle: 2013 yılında emekliye ayrılan Şehit Adem Yavuz gemisinin İstanbul’a yeni bir nefes katmak amacıyla yeniden tasarlandı, adına da Le Vapeur Magique dendi. Le Vapeur Magique, deniz havası almak isteyen İstanbulluları her sabah Eminönü’nde selamlıyor ve Boğaz gezisine çıkarıyor. Geçmişi yaşatmak için ilk Osmanlı gemileri anısına adında Fransızca “vapeur” kelimesi kullanılan Le Vapeur Magique ile sevdiklerinize müzik eşliğinde 2 saatlik Boğaz turu ve sınırsız serpme Antakya Kahvaltısı hediye edebilirsiniz.

Mavi dalgaları yararak Boğaz'ın eşsiz manzarası eşliğinde şiir tadında yol alan Le Vapeur Magique'de sevdiklerinizle Antakya Kahvaltısı’nın tadına varacaksınız. Rüzgarın saçınızı okşadığı ve boğaz havasının bedeninizden ruhunuza yansıyarak huzurla doldurduğu ‘bir İstanbul masalı’ için Boğaz'ın Siyah İncisi’ne gelmeniz yeterli…

 

İş toplantılarından, lansmanlara, özel günlerden, güzel günlere Le Vapeur Magique hep sizinle

Kahvaltılı turları için 09:00’da Eminönü İskelesi’nde kalkan Le Vapeur Magique, Antakya mutfağını boğazın mükemmel manzarası ile sunuyor. 2 saat süren boğaz yolculuğunda Cemal Süreyya’nın şiirinden bir kesit devşirip; “Yemek yemek üzerine ne düşünürsünüz bilmem ama, kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı” demeden kendinizi alamıyorsunuz. Kahvaltı turlarının dışında akşam saatlerinde yemek turu hizmeti de veren Boğaz'ın Siyah İncisi, yerel lezzetleri, canlı müzik dinletisi ve denizin üzerindeki bir vapurda hizmet veren art deco ayrıntılara sahip restoran olarak göz dolduruyor.

Le Vapeur Magique iş dünyasından birçok markanın tercihi olma yolunda ilerliyor. Ünlü iletişim danışmanı, iş insanı ve aynı zamanda BrandistanbulPR’ın sahibi Hatice Kumalar da Le Vapeur Magique dedi. Kumalar, aralık ayı içerisinde iş dünyası, sanat camiası ve basının önde gelen isimlerini Le Vapeur Magique’de düzenlediği bir toplantıda buluşturdu.

 BrandistanbulPR’ın konuklarından tam not alan Boğaz'ın siyah incisi yüzen restoran Le Vapeur Magique Antakya mutfağı ile damaklarda farklı ve özel bir tat bıraktı.

Boğaz'ın mis kokusu ve harika manzarası eşliğinde nostaljik bir vapurda yapacağınız Antakya mutfağının yöresel serpme kahvaltısı ya da eşsiz akşam yemeği konsepti ile boğazın ortasında şirket toplantılarınızı da gerçekleştirebiliyorsunuz. Siz toplantınıza odaklanıp, bir yandan da boğazın tadını çıkarırken Le Vapeur Magique’in güler yüzlü, genç, dinamik ve enerjik personeli rahatınız için elinden gelenin en iyisini yapıyor. 2 saat boyunca kesintisiz devam eden bu profesyonel hizmet ile kendinizi fazlasıyla şımartılmış hissediyorsunuz. Bir yanda müzik, bir yanda mükemmel bir hizmet. Buna Boğaz havası da eklenince, “İyi gelmez mi hiç deniz havası?” demeden kendinizi alamıyorsunuz… Le Vapeur Magique’i mutlaka deneyimleyin. Bir dahaki sefere tüm dostlarınızı getireceğinizden emin olabilirsiniz… 

Kültür-sanat faaliyetlerine de ağırlık veren Le Vapeur Magique’te 16 Aralık Cumartesi saat 20:00’da Boğaz'da Cinayet adlı tiyatro oyunu sahnelenecektir. Bir yandan tiyatro keyfi, diğer yandan İstanbul manzarası eşliğinde boğaz havası ve denizin huzur veren havası… E, daha ne olsun?

Yorum Yap

Sosyal Medyada En Çok Bu Hashtag'lerle Arandık!