Sahil Temizleme Etkinliği

Otomotiv devi Chery, dünya genelinde 150 farklı noktada 9 bini aşkın kullanıcısıyla buluştuğu “With Chery With Love” (WCWL) etkinliklerini Türkiye’de düzenlemeye devam ediyor. İstanbul’da düzenlenen “With Chery With Love” etkinliğinde bu defa TIGGO7 PRO sahipleri bir araya geldi.  Etkinlik kapsamında 70’i aşkın Chery TIGGO7 sahibi ve aileleri, Chery’nin Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) ile yaptığı iş birliği kapsamında Riva Galera koyunu temizledi. 25 Chery TIGGO7 PRO sahibi ve aileleri ile etkinliğe gelen kullanıcılar, sahili temizledikten sonra Castello di Riva Oteli’nde düzenlenen brunch’ta birlikte keyifli bir gün geçirdiler. Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) iş birliğiyle sosyal sorumluluk ve farkındalık oluşturmak amacıyla sahilde temizlik yaptıklarını belirten Chery Türkiye Başkan Yardımcısı Ahu Turan; “TURMEPA, denizleri temizlemek anlamında gönüllülük esasına dayalı birçok çalışma yapıyor ve biz de bu duyarlılığa destek olmak, farkındalık yaratmak için projeye dahil olduk. Denizler hepimizin, denizlerimizi ve sahillerimizi temiz tutmak ve bu alışkanlığı yaratabilmek adına Chery TIGGO7 PRO kullanıcılarımız ve aileleriyle birlikte sahilden yaklaşık 125 kilogram atık topladık” dedi.

 

Mart 2023’te Türkiye pazarına giren Chery, ülkemizdeki dördüncü “With Chery With Love” (WCWL) etkinliğinde TIGGO7 PRO kullanıcılarını Castello Di Riva Otel’de ağırladı. Birbirinden yeni ve renkli 25 adet TIGGO7 PRO ve 70’i aşkın kullanıcı ve ailelerinin katılımıyla düzenlenen “With Chery With Love” (WCWL) etkinliği, Deniz Temiz Derneği’nin (TURMEPA) sürdürdüğü temiz deniz mücadelesine destekle başladı. Kişi ve kurumların gönüllü katılımını teşvik eden “Kıyı Temizleme Etkinliği”nde Riva Galera koyunda temizlik yapıldı. Chery’nin deniz ve kıyıların korunması için gösterdiği kurumsal duyarlılık ile Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) ile yapılan iş birliğine, TIGGO7 PRO sahipleri ve aileleri, 1 saat içinde, plastik, kağıt, cam şişe, gıda ambalajları vb. atıklardan oluşan, yaklaşık 125 kilogram çöp toplayarak önemli bir katkı sağladı. Yeni bir SUV olarak Chery TIGGO7 PRO’yu tercih eden kullanıcılar, hem kendileri gibi karar veren onlarca yeni insanla tanışarak sosyal bir bağ kurdular hem de sahili temizleyerek sosyal bir sorumluluk bilincini Chery Türkiye ile pekiştirdiler. Yeni dostlukların ve bağlantıların kurulduğu “With Chery With Love” (WCWL) etkinliği, Castello Di Riva Otel’de gerçekleşen brunch ile son buldu.

 

 Farklı ülkelerde de yapılıyor!

2023 itibarıyla Chery, dünya genelinde 150’yi aşkın WCWL etkinliği gerçekleştirdi. Bu etkinlikler, Rusya, Orta Asya, Brezilya, Şili, Meksika, Peru, Kazakistan, Irak, Bahreyn, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Mısır, Güney Afrika ve Ekvador gibi ülkelerdeki müşterilere yönelik olarak düzenlendi.

Yorum Yap