Selahattin Bilbey'in Kadrajından Deniz

Marinturk ve Yelkencinin Gazetesi’nin iş birliği gerçekleştirilen ‘’Denize Davet’’ sergisi 18 Haziran 2022 tarihinde Marinturk Marina’da açıldı.

Fotoğraf: Neşe Karakolcu

 

Marinturk ve Yelkencinin Gazetesi'nin iş birliği ile günlerdir hazırlıkları yapılan, daha ileride ortak olarak düzenlemeye devam edilecek etkinliklerin ilki olan Yelkencinin Gazetesi’nin başarılı foto muhabiri / yazarı Selahattin Bilbey'in ilk fotoğraf sergisi Marinturk Marina’da (Pendik /İst) açıldı.

 

Serginin açılış kokteylinde Marinturk Marinalar Genel Müdürü Fahir Çam, Yelkencinin Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni B. Hulusi Gürbüz, Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı Özge Durmuş ve Yelkencinin Gazetesi foto muhabiri / yazarı Selahattin Bilbey tarafından açılış kurdelesi kesildi.

 

Fotoğraf: Neşe Karakolcu

 

18 Haziran tarihinde açılan sergiyi ziyaretçiler canlı müzik eşliğinde gezdiler. Denizlere dikkat çekmek için gerçekleştirilen ‘’Selahattin Bilbey’in Kadrajından Deniz’’ temalı sergi 3 Temmuz akşamına kadar Marinturk Marina’da ziyaretçilerini ağırlayacak. Sergi 10:00 ile 19:00 saatleri arasında gezilebilir.

 

 

Bu süreçte geceli gündüzlü çalışarak serginin gerçekleştirilmesinde büyük emeği geçen Marinturk Marina Kiralama ve Pazarlama Yöneticisi Neşe Karakolcu'ya teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Haber ve Fotoğraflar: Doruk Ajans / Yelkencinin Gazetesi Kuruluşu

Yapılmış Yorumlar (1)

Çetin Gökdeniz
26 Eylül 2022, 22:13

Geç de olsa, okuduğum haber ve görseller düzgün kurgulu bir anlatım ve kaliteli görsellerle iç içe. Doruk Ajans çalışanlarına tebrik ve takdirlerimi iletiyor, üstün başarılar diliyorum. Sevgilerimle,

Yorum Yap