Türkiye Windsurf Slalom Ligi Şampiyonası

''Türkiye Windsurf Slalom Ligi Şampiyonası 1. Ayak Etabı'' Yeni Foça Rüzgar Sörfü Kulübü’nde Tamamlandı

9-12 Haziran tarihlerinde İzmir, Yeni Foça Rüzgar Sörfü Kulübü’nde gerçekleşen TYF Türkiye Windsurf Slalom Ligi Şampiyonası 1. Ayak Etabı, renkli görüntülere sahne oldu.

 

Sert rüzgarlar eşliğinde başlayan yarışın U15 Junior Kız kategorisinin kazananı Zeynep Tecmen (Çağla Kubat Rüzgar Sörfü Kulübü) olurken, Ela Irmak Özcan (Çağla Kubat Rüzgar Sörfü Kulübü) ikinci, Karla Mey İtkin (Çağla Kubat Rüzgar Sörfü Kulübü) ise üçüncü sırayı aldı.

 

U15 Junior Erkekler klasmanında ise Kaan Erdoğan (Çağla Kubat Rüzgar Sörfü Kulübü) yarışmayı kazanırken, Burhan Orhan (Çağla Kubat Rüzgar Sörfü Kulübü) ikinci, Sarp Paksoylu (Çağla Kubat Rüzgar Sörfü Kulübü) ise üçüncü olarak yarışı bitirdi.

 

U21 Genç Kız kategorisinde Zeynep Hacudi (Göztepe Spor Kulübü Derneği) yarışmayı kazanırken, U21 Genç Erkek kategorisinde Demir McAlister Yazıcı (Çandarlı Yelken ve Su Sporları Kulübü Derneği) birinci, Cengizhan Doğan (Çağla Kubat Rüzgar Sörfü Kulübü) ikinci, Emre Gürsoy (Göztepe Spor Kulübü Derneği) ise üçüncü oldu.

 

Genç Master Kadın kategorisinde Çağla Kubat Diaz (Çağla Kubat Rüzgar Sörfü Kulübü) birinci, Edibe Şentürk Hoşcanoğlu (Akademi Rüzgar Sörfü ve Yelken Kulubü) ise ikinci sırayı paylaştı.

 

Genç Master Erkek kategorisinde ise Bekir Çimen (Myga Alaçatı Rüzgar ve Uçurtma Sörfü Kulübü) birinci, Hasan Baran Ertuğrul (Kırmızı Çizgi Surf Kulübü) ikinci, Deniz İlseven (İzmir Ferdi) ise yarışmayı üçüncü olarak tamamladı.

 

Kaynak: TYF

Yorum Yap