Abu Dhabi Marina Ödüllerinde ''En İyi Marina '' Ödülünü Aldı

Seçkin marinaları bünyesinde barındıran D-Marin, Bodrum yarımadasında yer alan Turgutreis marinası ile Birleşik Arap Emirlikleri bölgesindeki marinalarının Abu Dhabi Deniz ödüllerinde ödüle layık görüldü.

"En İyi Marina" ödülünde; kurum içi, kurum dışı analiz ve kıyaslamaya dayalı iyi tanımlanmış stratejilerle vizyoner hedefler, misyon ve değerler oluşturarak örnek liderlik sergileyen marinalar ödüllendiriliyor.

Seçkin kurum ve kuruluşlardan yedi sektör uzmanından oluşan jüri, "Turgutreis"in süreçleri, operasyonları ve kaynakları verimli bir şekilde yönettiğini ve paydaşların beklentilerini aşmak için finansal ve operasyonel performans için net KPI'lar oluşturduğunu tespit etti.

Jüri üyeleri, bölgelerindeki denizcilik camiasının önemini ve oynadıkları önemli rolü güçlü bir şekilde yansıtan marinaları değerlendirdi.  D-Marin Turgutreis"in sakinlerine ve ziyaretçi tekne sahiplerine olağanüstü bir deneyim ve kaliteli hizmet sunmak için sergilediği performans ile birincilik ödülüne layık görüldü.

Çok sayıda marinanın değerlendirildiği ödüllerde "Turgutreis" marina kullanıcılarının deneyimini geliştiren olağanüstü marina tesisleriyle öne çıktı. D-Marin Turgutreis; Blue Point Beach Club ve son teknoloji tenis ve havuz tesislerinin yanı sıra iki masaj odası, dinlenme odası, sauna ve modern mimari tasarımlı bir Türk hamamına sahip "D-SPA Turgutreis" ayrıcalıklarıyla hizmet veriyor.

Toplam 4 marinadan oluşan D-Marin UAE, 2 ödülle ikinci sırada yer aldı

Müşteri memnuniyeti, etkili iletişim, rıhtım yardımı, olanaklar ve tesisler, bakım ve onarım, konsiyerj hizmetleri, profesyonellik ve uzmanlık konularında üstün başarı gösteren marinalara "en iyi hizmet" ödülü veriliyor.

Yenilikçilik ve yaratıcılık, operasyonel verimlilik, istisnai müşteri deneyimi, hizmet, emniyet ve güvenlik önlemleri, çevresel sürdürülebilirlik uygulamaları, eğitim ve mesleki gelişim, toplum katılımı, mevzuata uyum, paydaş iş birliği ve ölçülebilir sonuçlar ve sürekli iyileştirme taahhüdü sergileyen marinalara "en iyi uygulama" ödülü veriliyor.

D-Marin CEO'su Oliver Dörschuck konuyla ilgili şunları söyledi: "D-Marin adına bu ödülü almaktan ve D-Marin BAE ile Turgutreis'teki ekibimizin takdir edilmesinden büyük mutluluk duyuyoruz. 23 marinanın tamamında müşterilerimiz için sürekli olarak geliştiren tüm çalışkan ve özverili D-Marin personeline teşekkür ediyorum."

 

D-Marin Hakkında

Premium marinaların tercihi D-Marin 2003 yılında kurulmuştur ve Yunanistan merkezlidir. Yunanistan, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Karadağ, Hırvatistan, İtalya, İspanya ve Malta'da toplamda 10.000'den fazla yanaşma noktası ve 2.000'den fazla gemiyi barındırabilecek kuru havuz tesislerine sahip 23 marina işletmektedir. D-Marin, özel müşterilerine ve iş ortaklarına üstün kalite standartları ve en üst düzeyde müşteri hizmeti sunarak müşterilerine zenginleştirilmiş yatçılık deneyimleri sağlamaya kendini adamıştır.

 

Abu Dhabi Denizcilik Ödülleri Hakkında

Abu Dhabi'nin deniz yollarının koruyucusu ve düzenleyicisi olan Abu Dhabi Denizcilik tarafından oluşturulan Abu Dhabi Denizcilik Ödülleri, mükemmellik ve başarı için ölçüt oluşturan marinaları sergilemek ve ödüllendirmek için tasarlanmış bir girişimdir. 2023, Abu Dhabi Denizcilik Ödüllerinin ilk yılıdır ve ödül töreni 11 Kasım 2023 tarihinde Abu Dabi Uluslararası Boat Show'da (ADIBS) gerçekleştirilecektir. 

Yorum Yap