Bodrum Açıkdeniz Yelken Spor Kulübü 2023 Yarış Sezonunu Tamamladı

Geçtiğimiz hafta sonu SCHÜCO-BAYK GÜZ TROFESİ 4. Ayak yarışlarının gerçekleştirilmesi ile  Bodrum Açıkdeniz Yelken Spor Kulübü 2023 yarış sezonunu tamamlamış oldu.

 

Geçtiğimiz hafta sonu SCHÜCO-BAYK GÜZ TROFESİ 4. ayak yarışlarının gerçekleştirilmesi ile  Bodrum Açıkdeniz Yelken Spor Kulübü 2023 yarış sezonunu tamamlamış oldu.

23 Aralık Cumartesi günü kuzey ve kuzey batıdan esen rüzgarlarla Bodrum Koy içi startın ardından, Karaada Boğazı dönüş şamandırası ile Çelebi Adası dönüş rotasını tamamlayan ekipler, 24 Aralık Pazar günü keşişleme ve genel güney yönden esen rüzgarlarla Karaada kanalından start alıp Karaada dönüş rotasını bitirdiler.

14 teknenin kayıt verdiği 4. ayak yarışlarının ardından Bodrum Marina Yacht Club düzenlenen ödül ve kapanış töreninde BAYK komodoru Şenkar ÖZTÜZÜN, SCHÜCO Türkiye Ege ve Akdeniz Satış Müdürü Ümit ŞAFAK ve Bodrum Sahil Güvenlik Karakol Komutanı Binbaşı Raşit GÖDELEK tarafından kazananlara ödülleri verildi.

Böylece SCHÜCO ana sponsorluğunda, MİLTA BODRUM MARİNA ev sahiliğinde ve Marina Yacht Club desteği ile düzenlenen SCHÜCO-BAYK GÜZ TROFESİ’nde derece alan ekiplere yılın son kupaları dağıtılmış oldu.

Ekipler 13 -14 Ocak'ta  start alıp Mayıs ayında tamamlanacak olan uzun soluklu SCHÜCO-BAYK Kış Trofesi’nde buluşmak üzere vedalaştılar.

Trofe sonunda sonuçlar;

IRC 1 Sınıfı:       1. PASSION II Lobster Sailing Team (Ersen Dinç)

                            2. MERSİN YELKEN AKADEMİSİ (Oytun Çalışlar)

                            3. QUERENCIA -DEGİAD YELKEN TAKIMI (Semih Pekyörür)

IRC 2 Sınıfı:        1. OASİS MARİNA MINX (Ulaş Akman)

                             2. JACK&JONES ZARGANA-BRAVO SAILING (Burak Özer)

                             3. AURORA X (Selda Tural)

DESTEK Sınıfı:    1. SINGLESTAR (Arto Tekyıldız)

                             2. GAIA (Oktay Üzüm)

                             3. PİNTA – BRAVO SAILING (Faruk Aydın)

     

SCHÜCO hakkında;

SCHÜCO Pencereler, kapılar ve cepheler için sistem çözümleri üretir. Pencere, kapı, cephe, sürme, kış bahçesi, villa kapıları, güneş kırıcı ve akıllı ev sistemleri geliştirmekte ve satmaktadır.

Ürün yelpazesinde hem konut hem de ticari amaçlı projelere yönelik inovatif ürünler bulunan SCHÜCO; uygulamacı, mimar ve müteahhit iş ortaklarına, proje sürecinin her aşamasında  yani ilk fikirden tasarıma, imalattan montaj anına kadar danışmanlık ve yazılım çözümleri vermektedir. Ürün ve hizmet yelpazesi, üretim için makineler ve 360° sürdürülebilirlik döngüsü ile tamamlanmaktadır.

SCHÜCO, dünya çapında 5.400’ün üzerinde çalışanı ile sunduğu teknoloji ve hizmet açısından bugünün ve geleceğin endüstri lideri kalma hedefi ile çalışmaktadır. Bu amaçla firma mevcut piyasa trendlerini ve standartlarını göz önüne alarak, bina kabuğu için sürekli olarak yeni ürünler ve hizmetle test etmekte ve geliştirmektedir.

Dünya genelinde 12.000 uygulamacı, planlamacı, mimar ve yatırımcı SCHÜCO ile birlikte çalışmaktadır.

Türkiye’de 20 yıldır faaliyet gösteren firma yurt dışında 80'in üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir,

SCHÜCO Türkiye’nin; İstanbul’da merkez ofisi, Tekirdağ’da eğitim& lojistik merkezi, Bodrum ve Ankara’da showroomları bulunmaktadır.

 

Detaylı Bilgi İçin:

B.A.Y.K.                      

info@bayk.org

www.bayk.org

 

Haber: Bodrum Açıkdeniz Yelken Spor Kulübü

Fotoğraflar: Hakan Çağlar - Ferhat İpek

Yayına Hazırlayan: Doruk Ajans / Yelkencinin Gazetesi Kuruluşudur.

Yorum Yap