Dünyanın En Büyük Elektrikli Deniz Motoru / Dünya Distribütörler Toplantısı

Dünyanın en büyük Elektrikli Deniz Motoru imalatçılarından olan ePropulsion  6-11 Mart 2023 tarihleri arasında Çin’in Dongguan ve Shensen şehirlerinde ‘’Dünya Distribütörler’’ toplantısı  düzenledi.

ePropulsion yeni merkez binası ve yeni fabrikasının açılışları da bu toplantı sırasında gerçekleşti.

ePropulsion Çin Devleti tarafından 2022 yılında en innovative firmalar arasında yer aldı ve Çin Hükümetinin özel desteğini kazandı.

ePropulsion, yeni yönetim binasında sadece araştırma / geliştirme departmanında 220 çok üst düzey mühendisi istidam ediyor. Yıllardır testleri süren dıştan ve içten takmalı yüksek kapasiteli deniz motorlarını 2023 Haziran’ında Dünya Piyasasına sunulacak. Epropulsion yeni fabrika binasıyla yıllık üretim kapasitesini 40000 adet / yıl olarak revize etti.

ePropulsion Dünya Bayiler Toplantısından notlar:

- ePropulsion Dünya Bayiler Toplantısına Türkiye, Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa, İsveç, Finlandiya, Polonya, İspanya, Güney Kore ve Avusturalya distribütörleri katıldı.

- ePropulsion yeni merkez binası, yeni fabrikası açılış törenleri oldu ve Çin’deki diğer ofisleri ziyaret edildi.

- ePropulsion firmasına destek sağlayan batarya, elektronik kart, metal işleme, kablo vs. fabrikalar ziyaret edildi, üretim süreçleri hakkında distürbütörler bilgilendirildi.

- Test çalışmaları devam eden 30HP ve 60HP muadili dıştan ve içten  takma elektrikli motorların su üzerindeki test ve performans sürüşleri gerçekleştirildi.

- Toplantılarda gelecek stratejileri, OEM iş birlikleri, satış ve pazarlama ile satış sonrası hizmetler detaylı olarak görüşüldü.. 

-Toplantın en önemli olayı Erke Marine firmasının, 2022 yılının en başarılı / aktif distribütörü seçilmesiydi. Bu sebeple 2024 yılı Dünya Bayiler Toplantısının İstanbul’da Erke Marine merkezinde yapılmasına karar verildi.

Erke Marine şirketini Satış Müdürü Sn. Mehmet Pamuk temsil etti.

Çevre ve doğa felaketleri ve katliamlarının yoğun bir şekilde  yaşandığı dünyamızda Denizlerdeki Temiz Enerji alanında yaşanan gelişmeler son derece memnuniyet verici.

Yorum Yap

Sosyal Medyada En Çok Bu Hashtag'lerle Arandık!