''Hagul EZ'' Su Altı Scooterı / SeaScooter

Hagul EZ: Su Maceranız için Yeni Yol Arkadaşınız.
Herhangi bir romantik tatil beldesi yüzme havuzu, keyifli su parkı, berrak tatlı su gölü ve temiz su sıcaklığına sahip yumuşak kumlu plaj için mükemmel arkadaş olan Hagul EZ ile heyecan verici bir su macerasına atılın. Yanınızda Hagul EZ ile yüzün, oynayın, şnorkel yapın ve sonsuz eğlencenin tadını çıkarın.

Kendini suya bırak..
Su tutkunları için SUBLUE tarafından dizeyn edilip tasarlanan bu yeni scooter, 50 dakikalık uzun ömürlü bir bataryaya, iki pratik hız seçeneğine ve zahmetsiz ve güvenli yüzme için çok sayıda güvenlik önlemine sahiptir. Kullanıcı dostu çalışması ve sezgisel kontrolleri, sudaki oyuncu doğanızı serbest bırakmanıza olanak tanır.

Çift Elle Düğmeye Basarak Keyfe Başlayın.
Hagul EZ Su Altı Scooter, suda sorunsuz ve keyifli zaman geçirmek için tasarlanmış kullanıcı dostu ve kullanışlı bir cihazdır. Zahmetsiz ve tasasız su eğlencesi için başlat düğmesine iki elinizle basmanız ve durdurmak için bırakmanız yeterlidir.

Suda Daha Uzun Süre için Uzun Ömürlü Lityum Pil.
Hagul EZ Su Altı Scooter, 50 dakikaya kadar çalışma süresi sağlayan bir lityum pil ile donatılmıştır ve kesintisiz olarak kendinizi sudaki eğlenceye tamamen kaptırmanıza olanak tanır.
*Servis süresi, kullanıcının ekipmanı kesintili olarak çalıştırırken ve genel kullanımı takiben tam şarjlı bir pille bekleyebileceği ortalama maksimum süreyi ifade eder.

Tüm Düzeyleriçin Özelleştirilebilir Hız.
Hagul EZ Su Altı Scooter, hızı 1,1 m/s ile 1,4 m/s arasında ayarlamanıza izin vererek onu her seviyeden arkadaşınız için uygun hale getirir.
1,1 m/ düşük vites, 1,4 m/ Yüksek vites
*Hagul EZ Su Altı Scooter'ı kullanırken kullanıcı özellikleri, su derinliği, akıntı ve diğer su koşulları gibi faktörlere bağlı olarak gerçek hızlar değişebilir.
*Hagul EZ Su Altı Scooter'ın 1,1 m/s'lik hızı, bir yetişkinin 100 m serbest yüzmedeki ortalama hızıyla karşılaştırılabilir ve hafif akan bir su deneyimi yaratır.
*Hagul EZ Su Altı Scooter'ın 1,4 m/s'lik hızı, 200 m kurbağalamada yüzen bir kadının dünya rekoru hızına benzer.


Birden Fazla Güvenlik Özelliği ile Sorunsuz ve Güvenli Sualtı Macerası


Hagul EZ Sualtı Scooter ile Kolaylıkla ve Güvenle Şarj Edin.
92,88 Wh lityum pil, uçakyolculuğu için uyumludur ve aşırı deşarja karşı çift korumaya sahiptir, bu da güvenliğinizi ve pilinizin uzun ömürlü olmasını sağlar. Manyetik emişli şarj, scooter'ınızı kullanıma hazır tutmayı basit ve kullanışlı hale getirir.

15 Metreye Kadar Dalabilir: Üstün Su Geçirmezlik Teknolojisi

Gelişmiş sızdırmazlık teknolojisi, kullanım sırasında ek koruma sağlayan 15 metrelik bir su geçirmezlik derecesi sağlar.

 

Maceranızı Aydınlatın: LED Işık Gerçek Zamanlı Güç ve Teçhizat Durumunu Gösterir.
Hagul EZ Su Altı Scooter  üzerindeki LED gösterge ışığı, su altı gücünü ve hız engelleme durumunu her zaman kolayca takip etmenizi sağlar. Bu kullanışlı özellik, cihazı kontrol etmeyi kolaylaştırır ve rahat bir yüzme deneyimi sağlar.


Yoğun Testlerden Sonra Güvenilir Performansı.
Su altı scooter'ı, her yüzme maceranız için güvenilir bir performans sağlamak üzere yüksek yoğunluklu tuz korozyonu, tuz sisi, tortu, su altı basıncı dahil olmak üzere 60'ın üzerinde profesyonel ve yoğun testten geçmiştir.

Nihai Konfor için Birleşik Tasarım.
Ana motor, yüzdürme odası ve bataryanın kusursuz entegrasyonu, hem pratik hem de ergonomik olan basit, temiz ve dengeli bir tasarımla sonuçlanır. Sapın doğal ve rahat tutuşu, kullanıcıların sudaki maceralarının keyfini kolaylıkla çıkarmalarını sağlar.

Yorum Yap

Sosyal Medyada En Çok Bu Hashtag'lerle Arandık!