İLK UYGULAYAN MARİNTURK

11 Kasım 2022 saat 14:30’da ziyaretçilerine kapısını açan Cryptom Boat Show’da fuarın büyük bölümü Marintürk marina alanında denizde yerini aldı. Fuarda bugüne kadar hiç uygulanmayan sistemi ilk uygulayan Marintürk oldu. 

Marina içinde fuar alanını kapsayan A yüzer iskelesinde bazı firmaların tanıtım ofisi deniz üzerinde yer alıyordu. Bu uygulama çok ilgi çekti, oldukça yaratıcıydı. Muhtemelen diğer fuar düzenleyenler kopya çekebilir.

 

Fotoğraf: B. Hulusi Gürbüz

 

Fotoğrafta gördüğünüz fuarda yer alan yüzer ofis ünlü tekne tasarımcısı ve yat inşacısı Soyaslan Design’a ait. Soyaslan Design, yüzer ofisinde inşa ettiği ve edeceği teknelerin modelleri ile sunum yapıyor.

 

Yüzer ofislerdeki fuara katılan firmaların fuardan hoşnut olduklarını ve çoğu teknenin şimdiden satıldığını, üreticilerin yeni siparişler üzerine görüşmeler yaptıklarını gözlemledik.

 

Fuar her gün 11:00 ile 18:00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak. Fuar 20 Kasım 2022 Pazar günü sona erecek. Fuarda yorgunluğunuzu atabileceğiniz tek adres Marintürk City Port avm’sinde bulunan restoran ve kafetaryalardır.

 

Yazı: Özge Durmuş / Genel Yayın Yönetmen Yrd.

Yorum Yap