İletişim
İletişim +90 (532)2439735

Liman Başkanlıkları

Başkanlık Web Sitesi Telefon Faks   Adres

 

Alanya Liman Başkanlığı alanyaliman.uab.gov.tr 0 242 511 94 98 0 242 511 40 66 Çarşı Mah. İskele Cad.No:96 ALANYA/ANTALYA
 
Aliağa Liman Başkanlığı aliagaliman.uab.gov.tr 0 232 616 19 93 0 232 616 41 06 Aliağa Lim.Bşk. Aliağa/İZMİR
         
Amasra Liman Başkanlığı amasraliman.uab.gov.tr 0 378 315 10 05 0 378 315 15 24 Kum Mah.Turgut Işık Cad.No:96 74300 AMASRA/BARTIN
 
Ambarlı Liman Başkanlığı ambarliliman.uab.gov.tr 0 212 875 68 48 0 212 875 68 49 Marmara Mah.Limanlar Cad.No:7 Yakuplu/Beylikdüzü/İSTANBUL
 
Anamur Liman Başkanlığı anamurliman.uab.gov.tr 0 324 814 50 92 0 324 816 73 65 İskele Meydanı No:196 33650-Anamur/MERSİN
         
Antalya Liman Başkanlığı antalyaliman.uab.gov.tr 0 242 259 09 90 0 242 259 13 50 Büyük Liman Yolu 07070 Konyaaltı/ANTALYA
         
Ayancık Liman Başkanlığı ayancikliman.uab.gov.tr 0 368 613 41 22 0 368 613 10 05 Yalı Mah. T.Ünsal Cd.No:3 57400 Ayancık/SİNOP
         
Ayvalık Liman Başkanlığı ayvalikliman.uab.gov.tr 0 266 312 11 30 0 266 312 16 00 Vehbibey Mah.Belediye Sok.No:5 Ayvalık/BALIKESİR
         
Bandırma Liman Başkanlığı bandirmaliman.uab.gov.tr 0 266 714 94 50 0 266 714 94 51 Paşabayır Mah.Cumhuriyet Cad.İDO Yanı No:1-10200 Bandırma/BALIKESİR
         
Bartın Liman Başkanlığı bartinliman.uab.gov.tr 0 378 238 61 51 0 378 238 69 05 Topluca Köyü Boğaz Mevkii 74100/BARTIN
         
Bodrum Liman Başkanlığı bodrumliman.uab.gov.tr 0 252 316 25 31 0 252 316 08 67 Kale Cad.No:43 BODRUM/MUĞLA
         
Botaş Liman Başkanlığı botasliman.uab.gov.tr 0 322 639 21 39 0 322 639 21 40 Kurt Pınarı Kasabası İncirli Mah.01920 Ceyhan/ADANA
         
Bozcaada Liman Başkanlığı bozcaadaliman.uab.gov.tr 0 286 697 80 21 0 286 697 81 65 Alaybey Mah.İskele Cad.No:34/A Bozcada/ÇANAKKALE
         
Cide Liman Başkanlığı cideliman.uab.gov.tr 0 366 866 10 16 0 366 866 10 16 Cumhuriyet Mah.Rıfat Ilgaz Cad.No:52 Cide/KASTAMONU
         
Çanakkale Liman Başkanlığı canakkaleliman.uab.gov.tr 0 286 212 98 76 0 286 212 98 79 Kayserili Ahmet Paşa Cad.No:13 ÇANAKKALE
         
Çeşme Liman Başkanlığı cesmeliman.uab.gov.tr 0 232 712 60 05 0 232 712 86 95 Musalla Mah.Yalı Cad.1016 Sok.No:31/A Çeşme/İZMİR
         
Datça Liman Başkanlığı - 0 252 712 22 26 0 252 712 22 26 Liman Başkanlığı Datça/MUĞLA
         
Dikili Liman Başkanlığı dikililiman.uab.gov.tr 0 232 671 41 01 0 232 671 41 30 Şehit Sami Akbulut Caddesi No:81 Dikili/İZMİR
         
Edremit Liman Başkanlığı edremitliman.uab.gov.tr 0 266 384 10 15 0 266 384 10 15 Cumhuriyet Mah.Cumhuriyet Meydanı Leman Akpınar Cad.No:3 EDREMİT/BALIKESİR
         
Enez Liman Başkanlığı enezliman.uab.gov.tr 0 284 811 65 47 0 284 811 60 27 Gazi Ömer Bey Mah.Plaj Cad.No:18/A 22700 ENEZ/EDİRNE
         
Erdek Liman Başkanlığı - 0 266 835 10 44 0 266 835 48 18 Yalı Mah.Hükümet Cad. Erdek/BALIKESİR
         
Fatsa Liman Başkanlığı fatsaliman.uab.gov.tr 0 452 423 43 38 0 452 423 11 69 Evkaf Mah.Sahil Cad.No:249-52400 Fatsa/ORDU
         
Fethiye Liman Başkanlığı fethiyeliman.uab.gov.tr 0 252 614 11 87 0 252 614 42 35 İskele Meydanı No:9 FETHİYE/MUĞLA
         
Fırat Liman Başkanlığı firatliman.uab.gov.tr 0 424 236 36 97 0 424 236 36 98 Hükümet Konağı 2.Kat ELAZIĞ
         
Finike Liman Başkanlığı finikeliman.uab.gov.tr 0 242 855 37 87 0 242 855 26 43 Kale Mah.Şerbetçi Bulv.Lim.İçi No:63/G 07740 Finike/ANTALYA
         
Foça Liman Başkanlığı focaliman.uab.gov.tr 0 232 812 17 46 0 232 812 25 63 Atatürk Mah.Aşıklar Cad.No:31 Foça/İZMİR
         
Gemlik Liman Başkanlığı gemlikliman.uab.gov.tr 0 224 513 11 33 0 224 513 98 82 Cumhuriyet Mahallesi Gül Caddesi No:154 Gemlik/BURSA
         
Gerze Liman Başkanlığı - 0 368 718 10 02 0 368 718 10 02 Köşk Mah.Sahil Cad.1/A 57600 Gerze/SİNOP
         
Giresun Liman Başkanlığı giresunliman.uab.gov.tr 0 454 216 11 06 0 454 216 06 71 Taşbaşı Mevkii No:6 28100 GİRESUN
         
Göcek Liman Başkanlığı gocekliman.uab.gov.tr 0 252 645 24 94 0 252 645 26 36 Cumhuriyet Mah.İskele Cd.No:3/1 Göcek-Fethiye/MUĞLA
         
Gökçeada Liman Başkanlığı gokceadaliman.uab.gov.tr 0 286 887 31 35 0 286 887 26 02 Kuzu Limanı/GÖKÇEADA
         
Görele Liman Başkanlığı goreleliman.uab.gov.tr 0 454 513 10 47 0 454 513 60 47 Kumyalı Mah.No:14-28800 GÖRELE/GİRESUN
         
Güllük Liman Başkanlığı gullukliman.uab.gov.tr 0 252 522 20 79 0 252 522 34 49 Atatürk Mahallesi Hermiyas Caddesi No:38 Güllük / MUĞLA
         
Hopa Liman Başkanlığı - 0 466 351 40 67 0 466 351 75 42 Ortahopa Mah.No:32 08600 HOPA/ARTVİN
         
İğneada Liman Başkanlığı - 0 288 694 41 72 0 288 694 40 13 İğneada-Demirköy/KIRKLARELİ
         
İnebolu Liman Başkanlığı ineboluliman.uab.gov.tr 0 366 811 40 16 0 366 811 59 66 Camikebir Mah. Zafer Yolu Sahil Cad.No:27 İNEBOLU/KASTAMONU
         
İskenderun Liman Başkanlığı iskenderunliman.uab.gov.tr 0 326 614 11 92 0 326 614 02 26 Çay Mah.5 Temmuz Cad.No:43 İSKENDERUN/HATAY
         
İstanbul Liman Başkanlığı istanbulliman.uab.gov.tr 0 212 249 21 97 0 212 252 49 69 Kemenkeş Mah.Rıhtım Cd.No:33 34225 Karaköy/Beyoğlu/İSTANBUL
         
İzmir Liman Başkanlığı izmirliman.uab.gov.tr 0 232 463 73 20 0 232 463 66 63 Atatürk Cad.No:178-35210 İZMİR
         
Karabiga Liman Başkanlığı karabigaliman.uab.gov.tr 0 286 354 10 17 0 286 354 10 16 Cumhuriyet Caddesi No:28 (Belediye Limanı Gümrük Binası) KARABİGA/ÇANAKKALE
         
Karasu Liman Başkanlığı - 0 264 718 12 30 0 264 718 12 29 Yeni Mahalle Fener Caddesi Karasu/SAKARYA
         
Karataş Liman Başkanlığı karatasliman.uab.gov.tr 0 322 681 42 62 0 322 681 42 05 Sahil Blv. Karşıyaka Mah. Karataş / ADANA
         
Kaş Liman Başkanlığı - 0 242 836 32 01 0 242 836 10 39 Atatürk Bulvarı No:5/C Kaş/ANTALYA
         
KDZ Ereğli Liman Başkanlığı eregliliman.uab.gov.tr 0 372 316 10 07 0 372 323 11 69 Orhnlar Mah.Atatürk Bulv.No:5 Kdz.Ereğli/ZONGULDAK
         
Kefken Liman Başkanlığı kefkenliman.uab.gov.tr 0 262 563 60 04 0 262 563 65 63 Kefken Köyü Kandıra/KOCAELİ
         
Kemer Liman Başkanlığı kemerliman.uab.gov.tr 0 242 814 52 62 0 242 814 52 62 Merkez Mah.Yalı Cad.No:7/B KEMER/ANTALYA
         
Kocaeli Liman Başkanlığı kocaeliliman.uab.gov.tr 0 262 528 37 54 0 262 528 47 90 Atalar Mah.Sahil Yolu Cad.No:26 Yarımca-Körfez/KOCAELİ
         
Kuşadası Liman Başkanlığı kusadasiliman.uab.gov.tr 0 256 614 10 25 0 256 612 65 90 Dağ Mah.M.Esat Bozkurt Cad.No:3 Kuşadası/AYDIN
         
Manavgat Liman Başkanlığı manavgatliman.uab.gov.tr 0 242 742 93 96 0 242 743 39 05 1504 Sok. Manavgat/ANTALYA
         
Marmara Adası Liman B. marmaraadasiliman.uab.gov.tr 0 266 885 59 95 0 266 885 50 45 Okullar, Hükümet Cd., 10360 Marmara/BALIKESİR
         
Marmaris Liman Başkanlığı marmarisliman.uab.gov.tr 0 252 412 10 13 0 252 412 77 97 Kordon Cad.No:2-48700 Marmaris/MUĞLA
         
Mersin Liman Başkanlığı mersinliman.uab.gov.tr 0 324 237 74 62 0 324 341 58 77 Yeni Mah.İsmet İnönü Bulv.101 Cad.5307 Sk.No.4 Akdeniz/MERSİN
         
Mudanya Liman Başkanlığı mudanyaliman.uab.gov.tr 0 224 544 11 26 0 224 544 64 30 Halit Paşa Cad. No:81, Mudanya/BURSA
         
Ordu Liman Başkanlığı orduliman.uab.gov.tr 0 452 223 29 24 0 452 223 14 49 Düz Mah.Yıldırım Cd.No:3 ORDU
         
Pazar Liman Başkanlığı - 0 464 612 10 71 0 464 612 38 33 Kirazlık Mah.53300 Pazar/RİZE
         
Rize Liman Başkanlığı rizeliman.uab.gov.tr 0 464 223 33 89 0 464 223 48 80 Mermerdelen Mah.No:132 53100 RİZE
         
Samsun Liman Başkanlığı samsunliman.uab.gov.tr 0 362 435 90 13 0 362 432 27 44 Kale Mah.Sahil Cad.No:9 55030/SAMSUN
         
Silivri Liman Başkanlığı silivriliman.uab.gov.tr 0 212 727 25 93 0 212 727 64 88 Pirimehmetpaşa Mah.Atatürk Cad.No:24 34570 SİLİVRİ/İSTANBUL
         
Sinop Liman Başkanlığı - 0 368 261 71 55 0 368 261 15 24 Meydankapı Mah.Bülent Ecevit Cad.No:3 Merkez/SİNOP
         
Sürmene Liman Başkanlığı surmeneliman.uab.gov.tr 0 462 746 10 12 0 462 746 10 12 Çamlıca Mah.Hükümet CD.No:53-61600 Sürmene/TRABZON
         
Şile Liman Başkanlığı sileliman.uab.gov.tr 0 216 711 44 77 0 216 711 50 35 Hacı Kasım Mah.Kayıkhane Sk.No:6 34980-Şile/İSTANBUL
         
Taşucu Liman Başkanlığı tasuculiman.uab.gov.tr 0 324 741 40 04 0 324 741 26 15 Reşadiye Mah.Özcan Seyhan Sok.No:2 Taşucu/SİLİFKE
         
Tatvan Liman Başkanlığı - 0 434 827 35 19 0 434 827 35 07 Sahil Mah.İşletme Cad.Toprak Mahsulleri Ofisi Belediye Ek Binası Kat:2 TATVAN/BİTLİS
         
Tekirdağ Liman Başkanlığı tekirdagliman.uab.gov.tr 0 282 261 20 25 0 282 262 91 62 Hürriyet, 59030 Tekirdağ Merkez/TEKİRDAĞ
         
Tirebolu Liman Başkanlığı tireboluliman.uab.gov.tr 0 454 411 40 73 0 454 411 52 83 Çarşı Mah.Gümrük Sk.No:17 Tirebolu/GİRESUN
         
Trabzon Liman Başkanlığı trabzonliman.uab.gov.tr 0 462 326 85 55 0 462 326 59 07 Halkevi Sok.No:16 61100 TRABZON
         
Tuzla Liman Başkanlığı tuzlaliman.uab.gov.tr 0 216 446 72 17 0 216 395 28 77 Evliya Çelebi Mah.Tersaneler Cd.No:24 Tuzla/İSTANBUL
         
Ünye Liman Başkanlığı unyeliman.uab.gov.tr 0 452 321 10 11 0 452 321 10 11 Cevizdere Köyü Limaniçi Ünye/ORDU
         
Vakfıkebir Liman Başkanlığı vakfikebirliman.uab.gov.tr 0 462 841 50 29 0 462 841 50 29 Cumhuriyet Mah.No:1 61400 VAKFIKEBİR/TRABZON
         
Yalova Liman Başkanlığı yalovaliman.uab.gov.tr 0 226 813 54 10 0 226 813 35 86 Süleymanbey Mahallesi Cengiz Koçal Caddesi No:64 Merkez/YALOVA
         
Zonguldak Liman Başkanlığı zonguldakliman.uab.gov.tr 0 372 253 31 43 0 372 252 11 03 Yayla Mah.Ömerkahraman Sk.No:3 Merkez/Zonguldak

 

Benzer Yazılar

Bu yazıya benzer içerik bulunamadı.

Yorum Yap

Sosyal Medyada En Çok Bu Hashtag'lerle Arandık!