Schüco-Bayk Güz Trofesi Finale Yaklaşıyor!

SCHÜCO-BAYK GÜZ TROFESİ 3. Ayak yarışları 03-04 Aralık tarihlerinde 17-22 knot esen güney ve güney doğulu  rüzgarlarla coğrafi rotalarda gerçekleştirildi.

Ülkemizde önceki haftalarda yaşanan sert hava koşulları Bodrum'u da etkilemiş, Güz trofesinin 2. Ayak yarışları yapılamamıştı.

13 teknenin kayıt verdiği III. Ayak yarışlarında filoda yer alan Kaan Güngör’e ait Bosphorus Sailing Les Capitanes Liquid Sky teknesi yaşadıkları teknik problemlerden dolayı yarışamadı.

SCHÜCO ana sponsorluğunda, MİLTA BODRUM MARİNA ev sahiliğinde düzenlenen SCHÜCO-BAYK GÜZ TROFESİ’nin son ayak yarışları 23-24 Aralık tarihlerinde yapılacak.

IRC 1 sınıfında PASSION II LOBSTER SAILING TEAM, IRC 2 sınıfında OASİS MARİNA MINX  liderliğini sürdürürken, Destek sınıfında ki  değişken sonuçlarla sıralama son ayak yarışlarında belli olacak.

Bodrum Açıkdeniz Yelken Spor Kulübü bir yandan Güz trofesinin finaline hazırlanırken, diğer yandan Ocak ayında start alacak SCHÜCO-BAYK Kış Trofesinin organizasyonunu sürdürüyor.

Yarış haftası sonunda sonuçlar;

IRC 1 Sınıfı:       1. PASSION II Lobster Sailing Team (Ersen Dinç)

                            2. QUERENCIA -DEGİAD YELKEN TAKIMI (Ersin Gençtürk)

                            3. ATİYE (Atilla Gökova)

IRC 2 Sınıfı:        1. OASİS MARİNA MINX (Ulaş Akman)

                             2. JACK&JONES ZARGANA-BRAVO SAILING (Burak Özer)

                             3. NAVİTA  (Burhan Kurne)

DESTEK Sınıfı:    1. SINGLESTAR (Arto Tekyıldız)

                             2. GAIA (Oktay Üzüm)

                             3. PİNTA – BRAVO SAILING (Faruk Aydın)

 

SCHÜCO hakkında;

SCHÜCO Pencereler, kapılar ve cepheler için sistem çözümleri üretir. Pencere, kapı, cephe, sürme, kış bahçesi, villa kapıları, güneş kırıcı ve akıllı ev sistemleri geliştirmekte ve satmaktadır.

Ürün yelpazesinde hem konut hem de ticari amaçlı projelere yönelik inovatif ürünler bulunan SCHÜCO; uygulamacı, mimar ve müteahhit iş ortaklarına, proje sürecinin her aşamasında  yani ilk fikirden tasarıma, imalattan montaj anına kadar danışmanlık ve yazılım çözümleri vermektedir. Ürün ve hizmet yelpazesi, üretim için makineler ve 360° sürdürülebilirlik döngüsü ile tamamlanmaktadır.

SCHÜCO, dünya çapında 5.400’ün üzerinde çalışanı ile sunduğu teknoloji ve hizmet açısından bugünün ve geleceğin endüstri lideri kalma hedefi ile çalışmaktadır. Bu amaçla firma mevcut piyasa trendlerini ve standartlarını göz önüne alarak, bina kabuğu için sürekli olarak yeni ürünler ve hizmetle test etmekte ve geliştirmektedir.

Dünya genelinde 12.000 uygulamacı, planlamacı, mimar ve yatırımcı SCHÜCO ile birlikte çalışmaktadır.

Türkiye’de 20 yıldır faaliyet gösteren firma yurt dışında 80'in üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir,

SCHÜCO Türkiye’nin; İstanbul’da merkez ofisi, Tekirdağ’da eğitim & lojistik merkezi, Bodrum ve Ankara’da showroomları bulunmaktadır.

 

Detaylı Bilgi İçin:

B.A.Y.K.

02523163385                       
info@bayk.org

www.bayk.org

 

Yazı: Bayk

Fotoğraflar: Berkin Tuncar

Yayına Hazırlayan: Doruk Ajans / Yelkencinin Gazetesi Kuruluşudur.

Yorum Yap