Schüco, Bodrum Açık Deniz Yelken Spor Kulübü İş Birliği Devam Edecek

SCHÜCO Türkiye,  Bodrum Açık Deniz Yelken Spor Kulübü’nün organize ettiği 2023 Güz ve 2024 Kış trofelerine ana sponsor olarak desteğini tazeledi.

Her daim olduğu gibi MİLTA BODRUM MARİNA, 2020 yılından beri düzenlenen SCHÜCO-BAYK Güz ve Kış Trofelerinin ev sahipliğini yaparak desteğini  devam ettiriyor.

Bodrum 2023 Güz – 2024 Kış trofelerinde şehir dışından gelecek pek çok yarışçıyı ağırlamaya hazırlanırken, geçtiğimiz hafta sonu Schüco-Bayk Güz trofesi (07-08 Ekim) ilk ayak yarışları yapıldı.

13 teknenin katılımı ile rüzgar beklentisi düşük olsa da, başarıyla kurulan coğrafi parkurlarda planlanan yarışlar başarıyla gerçekleştirildi.

Milta Bodrum Marina’da Cumartesi düzenlenen açılış kokteylinde Schüco ve Milta Bodrum Marina yöneticileri, Bayk Yönetim Kurulu üyeleri ve yarışçılar gün batımında bir araya geldiler.

Yarış haftası sonunda sonuçlar:

 

IRC 1 Sınıfı: PASSION II Lobster Sailing Team (Ersen Dinç) 1.

                     MERSİN YELKEN AKADEMİSİ  (Oytun Çalışlar) 2.

                     ATİYE (Atilla Gökova) 3.

 

IRC 2 Sınıfı: OASİS MARİNA MINX (Ulaş Akman) 1.

                     JACK&JONES ZARGANA-BRAVO SAILING (Burak Özer) 2.

                     MİHO’S (Murat Okay) 3.

 

DESTEK Sınıfı: GAIA (Oktay Üzüm) 1.

                          SINGLESTAR (Arto Tekyıldız) 2.

                          BLUE DREAMS (Ayhan Hatipoğlu) 3.       

 

SCHÜCO hakkında:

 

SCHÜCO Pencereler, kapılar ve cepheler için sistem çözümleri üretir. Pencere, kapı, cephe, sürme, kış bahçesi, villa kapıları, güneş kırıcı ve akıllı ev sistemleri geliştirmekte ve satmaktadır.

 

Ürün yelpazesinde hem konut hem de ticari amaçlı projelere yönelik inovatif ürünler bulunan SCHÜCO; uygulamacı, mimar ve müteahhit iş ortaklarına, proje sürecinin her aşamasında  yani ilk fikirden tasarıma, imalattan montaj anına kadar danışmanlık ve yazılım çözümleri vermektedir. Ürün ve hizmet yelpazesi, üretim için makineler ve 360° sürdürülebilirlik döngüsü ile tamamlanmaktadır.

 

SCHÜCO, dünya çapında 5.400’ün üzerinde çalışanı ile sunduğu teknoloji ve hizmet açısından bugünün ve geleceğin endüstri lideri kalma hedefi ile çalışmaktadır. Bu amaçla firma mevcut piyasa trendlerini ve standartlarını göz önüne alarak, bina kabuğu için sürekli olarak yeni ürünler ve hizmetle test etmekte ve geliştirmektedir.

 

Dünya genelinde 12.000 uygulamacı, planlamacı, mimar ve yatırımcı SCHÜCO ile birlikte çalışmaktadır.

 

Türkiye’de 20 yıldır faaliyet gösteren firma yurt dışında 80'in üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir,

 

SCHÜCO Türkiye’nin; İstanbul’da merkez ofisi, Tekirdağ’da eğitim& lojistik merkezi, Bodrum ve Ankara’da showroomları bulunmaktadır.

 

Detaylı Bilgi İçin:

B.A.Y.K.

02523163385                       
info@bayk.org

www.bayk.org

 

 

Yazı: Bodrum Açık Deniz Yelken Spor Kulübü

Fotoğraflar: Berkin Tuncar

Yayına Hazırlayan: Doruk Ajans / Yelkencinin Gazetesi Kuruluşudur.

Yorum Yap