Yurdumuzun Geleceği Çocuklarımıza Bağlıdır

Bazıları bu yazdığımıza kızacaklar. Umurumuzda bile değil. Bugün 18 Eylül 2022 Pazar günü saat 14:30’da bu fikri destekleyenleri İstanbul / Saraçhane Parkı’na bekliyoruz.

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi utanmadan şehit kanı ile boyanmış olan şanlı bayrağımızın yanına birde LGBT bayrağını asmışlar.

 

Aileler devleti teşkil eder. Aile bireyi ortadan kalkarsa devlet çöker. Sağlıklı bir aile ise bedenen ve ruhen sağlıklı çocuklar yetiştirmekle olur. Bana göre bu da yabancı güçlerin 5. Kol Faaliyeti. Eğer toplum ve devletin yapısını bozmak istiyorsanız önce aileyi bozmanız gerekiyor. Aile birliği çözüldükten sonra devletleri çökertmek daha kolay oluyor. Dolayısıyla ailenin çok iyi korunması gerekiyor. TÜRK MİLLETİ diğer milletlerden çok farklıdır. Kimse Türk Milleti’ni başka devletlere benzetmeye çalışmasın, boşuna vakit kaybeder ve yorulur. LGBT türündeki oluşumlara karşıyız ve hep karşı duracağız.

 

Üniversitelerdeki Durum

Gençler, üniversitelerde kurulan LGBT kulüpleri tarafından tuzağa düşürülüyor. Üçüncü cinsiyet empoze ediliyor. ÜÇÜNCÜ CİNSİYET NE DEMEK!!! Kimliksiz ve cinsiyetsiz gençler yaratmak istiyorlar. Bütün bunların peşinden evlenmeleri dayatılacaktır. Gençler bu şekilde mutlu mu olacak?

 

Gazetemizin istihbarat bölümünün yaptığı araştırmaya göre üniversitelerde gençleri LGBT’ye özendiren kulüplerin açıldığı ve en acısı bunlara en büyük desteğin akademisyenler tarafından verildiği biliniyor. Ayrıca bu kulüpler konferanslar düzenleyerek burs veriyor ve yurt içi ve yurt dışına ücretsiz seyahatler gerçekleştiriyorlar. Kulüplere katılan öğrencilere baskı yapılıyor ve kulüpten ayrılamıyorlar. Maalesef bu yapı liselere kadar uzanmaya başladı. Burada en büyük görev yine ebeveynlere düşüyor.

 

ÇOK UYANIK OLMAMIZ LAZIM

 

Bilmeyenler için LGBT’nin açılımı:

LGBTT (lezbiyen, gey, biseksüel, transseksüel veya travesti) veya LGBTİ (lezbiyen, gey, biseksüel, transgender, intersex), LGBT+QIA (Lezbiyen, Gay, Bisexsüel, Transexsüel, Queer, İntersex, Asexsüel), LGBTTIQ (Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Travesti, Transseksüel, Intersex, Queer) şeklinde de kullanılmaktadır.

 

B. Hulusi GÜRBÜZ

Genel Yayın Yönetmeni

18.09.2022

Yayına Hazırlayan: Özge DURMUŞ

Genel Yayın Yönetmen Yrd.

Grafik: Doruk Ajans / Yelkencinin Gazetesi Kuruluşu

Yorum Yap