''35. Bodrum Cup'' 5. Son Etap

''35. Bodrum Cup'' 5'inci son etap 21.10.2023 tarihinde Bodrum - Bodrum rotası ile son buldu. Katamaranlar sınıfında yarışa katılan M. Halit Özdamar'a ait Wind of Daphne ekibi diğer etaplarda olduğu gibi bu etapta da elinden gelen çabayı gösterdi. Yarış esnasında rota kısaltması yapıldı. Köçek Adası önlerinde de yarış sona erdi. Tekneler İçmeler Ağanlar Tersanesinde konakladı. 

Teknelerdeki ekipler dinlendikten sonra akşam düzenlenen ödül törenine katıldılar. Wind of Daphne kendi grubunda 3'üncü olarak yarışı bitirdi. Ekibimize dahil olan Yelkencinin Gazetesi Bodrum temsilcilerinden Levent Dinçer'in en kısa zamanda kaleme alacağı yarışın tüm etaplarıyla alakalı yazıyı Yelkencinin Gazetesi'nin manşetinden takip edebilirsiniz.

Wind of Daphne ekibi olarak geceyi Ağanlar Tersanesi'ne bağlı olarak geçirdik. Sabah saatlerinde yaklaşık 4 saat sürecek Bodrum'da Wind of Dapne'nin bağlanma yeri olan bölgeye hareket ettik.

Yazı-Fotoğraflar-Kamera: Veli Ilıkan

Yayına Hazırlayan: Doruk Ajans / Yelkencinin Gazetesi Kuruluşudur.

***

Yelkencinin Gazetesi Bodrum bölge temsilcilerinden Levent Dinçer'i katamaran yelkenlisi Wind of Daphne ile yarışa katılmasını ve izlemesini sağlayan Kaptan (Donatan) Sayın M. Halit Özdamar'a ve yarış boyunca Yelkencinin Gazetesi'ne haber geçen deneyimli yelkenci Sayın Veli Ilıkan'a huzurlarınızda çok teşekkür ediyoruz.

YELKENCİNİN GAZETESİ YÖNETİM KURULU

Yorum Yap