Yelkenli ''Eleven''ın Hikayesi

Olcay ve Ömre Kaptan geçtiğimiz sezon, Karadeniz seyirlerinde yaşadıkları elektrik atlaması kazasından sonra kış boyu önce kendilerini toparladılar, sonra da teknelerini. 
 
Sigorta firması ve sigorta acenteleriyle zorlu günler ve adaletsizliklerle yüzleşmelerine rağmen. Geçmişi geride bırakıp, sevdikleri ortak hobilerine, tekneleri Eleven ile seyirlere bıraktıkları yerden devam etmeyi iple çekiyorlar.
 
Bugün yüksek gerilim elektrik atlamasından sonra teknelerini tam kapsamlı bir bakımdan geçirip, güncel ve bir üst model ekipmanlarla yenilediler. Bu sayede talihsizliklerini fırsata çevirdiler.
 
Bununla yetinmeyip yaşadıkları tüm süreci eleven11sailing YouTube kanallarında baştan sona paylaşıp, "bizim yaşadıklarımızı siz yaşamayın" mottosuyla, tüm deniz severlere ibretlik hikayelerini paylaşımlarıyla örnekliğe dönüştürdüler.
 
Günümüzde elektronik cihazlarının yurt dışından gelmesini bekleyen Eleven ailesinin hikayesini, tüm ayrıntılarıyla youtube kanalları:
www.youtube.com/@eleven11sailing kanalından, hatta sırasıyla "Yıldırım Gibi Hikaye" oynatma listelerinden izleyebilir, kendinize birçok ders çıkartabilirsiniz.
 
Sağlıcakla ve selametle...
 
Kamera: Ömre Artemiz - Olcay Engin
Yayına Hazırlayan: Doruk Ajans / Yelkencinin Gazetesi Kuruluşudur.

Yorum Yap