Altınbaş Üniversitesi ''BAUISC Spring Trophy''

Altınbaş Üniversitesi Yelken Kulübü olarak katıldığımız BAUISC SPRING TROPY 3. ETAP yarışını birincilikle tamamlamanın gururunu yaşıyoruz.

Yarışma öncesinde uzun ve yoğun bir hazırlık sürecinden geçtik. Antrenmanlarımızı titizlikle sürdürdük, stratejilerimizi belirledik ve birlikte çalışmanın gücünü keşfettik. Her güçlü rüzgarın, daha da güçlü bir ekip ruhuyla karşılandığına inanıyoruz.

Yarışma günü geldiğinde karşımıza çıkan zorluklarla tek tek başa çıktık. Her anı dolu dolu yaşayarak, birlikte mücadele ederek yarışmayı hak edenler olduğumuzu kanıtladık.

Bu birincilik sadece bir madalyadan ibaret değil. Bu birincilik; emeğin, tutkunun ve kararlılığın birlikte yarattığı muhteşem bir sonuç. Kulübümüzün her üyesine, destekçilerimize ve bize inanan herkese teşekkür ediyoruz. Sizlerin desteği olmasaydı bu başarıya ulaşamazdık.

Ancak birincilik burada bitmiyor. Geleceğe yelken açmaya hazırız. Yeni hedefler, yeni başarılar ve daha nice zaferler için hazırız. Çünkü Altınbaş Üniversitesi Yelken Kulübü olarak inanıyoruz ki sınırlarımızı zorladıkça daha da yükseklere yelken açabiliriz.

 

Bu zafer dolu yolculuğumuzda yanımızda olan herkese teşekkür ederiz. Birinci olmanın gururuyla, yelkenlerimizi geleceğe dikerken her birimizin yüreğinde birincilik sevincini taşıyoruz.

 

Yazı ve Fotoğraflar: Altınbaş Üniversitesi Yelken Külübü

Yayına Hazırlayan: Doruk Ajans / Yelkencinin Gazetesi Kuruluşudur.

Yorum Yap