Olimpik Yelken Kadromuz Yıldızların Gecesi - Team Türkiye Tebrik Resepsiyonu’na Katıldı

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda ülkemizi temsil eden Olimpik Yelken Kadromuz “Yıldızların Gecesi - Team Türkiye Tebrik Resepsiyonu”na katıldı.

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı, 2020 Tokyo Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları'nda mücadele eden sporcuları, antrenörleri, yöneticileri ve ailelerinin de katıldığı bir resepsiyon ve gala yemeği ile tekrar onurlandırdı.

 

Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve bakanlığımız yöneticilerinin ev sahipliği yaptığı resepsiyonda Federasyonumuzu Başkan Özlem Akdurak, Sportif Direktör Tayfun Erey ile ülkemizi 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda temsil eden Olimpik Sporcularımızdan Alican Kaynar, Deniz Çınar, Dilara Uralp, Onur Cavit Biriz, Beste Kaynakçı, Okyanus Arıkan, fizyoterapist Mesut Selami ve sporcularımızın aileleri temsil ettiler.

 

Açılış konuşmasında bir gurur akşamında olduklarını belirten Bakan Kasapoğlu, "İyi haberlere çok ihtiyacımızın olduğu bir dönemde bizleri Tokyo 2020'de başarılı bir şekilde temsil eden sporcularımızı onurlandıralım istedik. Güçlü bir tarihi yazdılar. Çok değerli antrenörlerimiz, sporcu arkadaşlarım, kıymetli ailelerimiz bu gece vesilesiyle sizleri bir kez daha gönülden alkışlamak istiyorum." ifadelerini kullandı.

 

Alıntı: TYF

Yorum Yap

Sosyal Medyada En Çok Bu Hashtag'lerle Arandık!